demo-attachment-916-startup-business-people-and-strategy-board-PAJ3P9K

Mēs esam ideju ģeneratori, mērķa meklētāji,

 challenge-thirsty professionals, creators of unique Internet projects. We deliver unconventional solutions, combining the most advanced web technologies, modern design and bold communication. For us, each project is a meaningful adventure , in which we become partners with our clients, on the road to perfection.

Kad jaukā ieleja man apkārt tvaiko un meridiāna saule sit pa manu koku necaurlaidīgā zaļuma augšējo virsmu un bet daži klaiņojoši mirdzumi zog iekšējā svētnīcā, es metos lejā starp garo zāli pie viltīga straume; un, guļot tuvu zemei, mani pamana tūkstoš nezināmu augu: kad starp kātiņiem dzirdu mazās pasaules rosību un iepazīstu neskaitāmas neaprakstāmas kukaiņu un mušu formas, tad es jūtu, ka Visuvarenā klātbūtne, kurš mūs veidoja pēc sava tēla, un šīs vispārējās mīlestības elpa, kas mūs nēsā un uztur, kā tas mums apkārt peld svētlaimes mūžībā; un tad, mans draugs, kad tumsa pārspiež manas acis un šķiet, ka debesis un zeme mājo manā dvēselē un absorbē tās spēku, piemēram, mīļotās saimnieces formā, tad es bieži ar ilgošanos domāju: Ak, vai es varētu aprakstīt šos priekšstatus , varētu uz papīra atstāt iespaidu uz visu, kas manī dzīvo tik piepildīts un silts, ka tas varētu būt manas dvēseles spogulis, jo mana dvēsele ir bezgalīgā Dieva spogulis!

Ak, mans draugs – bet tas ir par daudz maniem spēkiem – es grimst zem šo vīziju krāšņuma svara! Brīnišķīga rāmums ir pārņēmis visu manu dvēseli, tāpat kā šie jaukie pavasara rīti, kurus es izbaudu no visas sirds. Es esmu viena, un jūtu, cik eksistences valdzinājums ir šajā vietā, kas tika radīta dvēseļu svētlaimei, piemēram, manai.

Es esmu tik laimīgs, mans dārgais draugs, tik ļoti absorbēts mierīgas eksistences izpratnē, ka atstāju novārtā savus talantus. Man šobrīd nevajadzētu būt spējīgam uzzīmēt vienu taktu; un tomēr es jūtu, ka nekad neesmu bijis lielāks mākslinieks nekā tagad.

Kad jaukā ieleja man apkārt tvaiko un meridiāna saule sit pa manu koku necaurlaidīgā zaļuma augšējo virsmu un bet daži klaiņojoši mirdzumi zog iekšējā svētnīcā, es metos lejā starp garo zāli pie viltīga straume; un, guļot tuvu zemei, mani pamana tūkstoš nezināmu augu: kad starp kātiņiem dzirdu mazās pasaules rosību un iepazīstu neskaitāmas neaprakstāmas kukaiņu un mušu formas, tad es jūtu, ka Visuvarenā klātbūtne, kurš mūs veidoja pēc sava tēla, un šīs vispārējās mīlestības elpa, kas mūs nēsā un uztur, kā tas mums apkārt peld svētlaimes mūžībā; un tad, mans draugs, kad tumsa pārspiež manas acis un šķiet, ka debesis un zeme mājo manā dvēselē un absorbē tās spēku, piemēram, mīļotās saimnieces formā, tad es bieži ar ilgošanos domāju: Ak, vai es varētu aprakstīt šos priekšstatus , varētu uz papīra atstāt iespaidu uz visu, kas manī dzīvo tik piepildīts un silts.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *